Sport

Nevjerojatan sportski rezultat: Oboren novi rekord u kup utakmicama, slavili s čak 29:1

today30.08.2023

Background
share close

Nogometaši Grobničana pobjedom 29:1 protiv Papuk Orahovice izborili su šesnaestinu SuperSport kupa Hrvatske.

Poraženi je susret igrao s veteranima, a pobjednički klub nakon uvjerljive pobjede izrazio je poštovanje na društvenim mrežama.

Već u petoj minuti krenula je golijada. Otvorio je Dražen Pilčić pogotkom pa Patrika Srzentića, uslijedio je autogol, a onda još jedan pogodak Pilčića. Do poluvremena je već bilo 12:0.

U nastavku utakmice postignuto je još čak 18 golova, a jedini strijelac poražene momčadi bio je Mario Kubacek. Zabio je u 60. za smanjenje na 1:19.

Tri Papukovca u sastavu su imala 38 godina, svi ostali su bili stariji od 40 godina. Ova pobjeda je novi rekord u kup utakmicama. Prethodni je održao Gaj Mace koji je svladao NK Liku 95 20:2

Written by: redakcija